تماس و آدرس

آدرس

با ما تماس بگیرید

تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم. ولی جا دارد که در همین بخش ها نکاتی را نیز درباره  شما یادآوری کنیم. در حقیقت یک سایت فروش و از نظر ما و بسیاری از کاربرانی که تجربه ی خرید از ما را داشته اند،.

Contacr Form

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

سوالات متداول

چه زمانی می‌توانید جهت سفارش کار یا مشاوره با من تماس بگیرید؟

ساعات 9 صبح الی 6 بعداز ظهر بهترین ساعت برای تماس است. روزهای جمعه و تعطیل هم می‌توانید درخواست‌تان را پیامک یا تلگرام کنید، در اسرع با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورتی‌که کار فوری و ضروری بود نیز می‌توانید با ذکر «تماس فوری» درخواست‌تان را ارسال کنید.

در چه مواردی می‌توانم به شما کمک کنم؟

تهیه عکس و فیلم از پروژه‌های صنعتی و تبلیغاتی، مراسمات شخصی و خصوصی، راه‌اندازی وب‌سایت و… بخشی از خدماتی است که می‌توانید دریافت کنید. ضمنا دریافت مشاوره کاملا رایگان خواهد بود و می‌توانید از طریق تماس تلفنی و دریافت مشاوره، دید بهترین نسبت به فرایند انجام کار به‌دست بیاورید.

برآورد هزینه‌ها چگونه انجام می‌شود؟

هزینه‌های براساس عرف و حجم کاری با توافق و رضایت طرفین تعیین می‌شود. مواردی نظیر بعد مسافت و خارج از شهر بودن بر برآورد هزینه اولیه موثر است. در مورد پروژه‌هایی که به‌صورت طولانی مدت باشند یا به بررسی گام‌گام پیشرفت‌های صورت گرفته نیاز باشد، امکان تنظیم قرارداد براساس خواست مشتری وجود دارد.

زمان انجام هر پروژه چقدر خواهد بود؟

از آنجایی که پایان هر پروژه و کاری مساوی آورده مالی برای انجام دهنده آن، بنابراین حداکثر تلاش‌مان را می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار نهایی شده را براساس خواست مشتری تحویل دهیم. ضمنا در همان مراحل اولیه کار بازه زمانی دقیقی برای پایان پروژه تعیین خواهد شد که مشتری می‌تواند براساس آن سایر برنامه‌های کاری‌اش را پیش ببرد.

از چه راه‌هایی می‌توانید با من تماس بگیرید؟

سریع‌ترین راه برقراری تماس با شماره همراه است. اگر به هر دلیلی شرایط برای برقراری تماس محیا نبود، کافی است درخواست‌تان را پیامک کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. ضمنا ارسال ایمیل، پیام در شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و… نیز امکان‌پذیر است.